Dolazna Erasmus+ mobilnost na Odjelu za sestrinstvo

Tijekom listopada 2022. godine realizirana je dolazna mobilnost profesora Markusa Glatz-Schmallegera iz Fachhochschule Burgenland (University of Applied Sciences Burgenland) u Eisendstadtu. Tijekom dolazne mobilnosti dr. Markus Glatz-Schmalleger održao je predavanja o očuvanju zdravlja i dobrobiti u sklopu kolegija Sociologija zdravlja, za studente druge godine preddiplomskog studija sestrinstva. Tijekom boravka na Sveučilištu Sjever održao je i radne sastanke s pročelnicom Odsjeka za sestrinstvo, izv. prof. dr. sc. Rosanom Ribić, pročelnicom Odjela za sestrinstvo, izv. prof. dr. sc. Marijanom Neuberg, te izv. prof. dr. sc.Tomislavom Meštrovićem, a na kojima su bile razmatrane dodatne mogućnosti međuinstitucijske suradnje na području sestrinstva. Održan je i sastanak s prorektoricom za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju, prof. dr. sc. Anicom Hunjet te djelatnicama Odjela za znanost, umjetnički rad i međunarodnu suradnju Sveučilišta Sjever.