Drugi poziv na konferenciju – 83. Međunarodna znanstvena konferencija ekonomskog i socijalnog razvoja „Zeleni marketing"

Pozivamo sve zainteresirane na 83. Međunarodnu znanstvenu konferenciju ekonomskog i socijalnog razvoja „Zeleni marketing".

U cilju približavanja tematike ekonomskog i socijalnog razvoja suvremenog svijeta široj znanstvenoj i stručnoj javnosti, naglašavanja značaja pravne perspektive suvremenih gospodarskih kretanja i njihova utjecaja na socijalni razvoj, Sveučilište Sjever, kao suorganizator, u suradnji sa Fakultetom za menadžment Sveučilišta u Varšavi, Poljska i Pravnog fakulteta Sveučilišta Mohammed V u Rabatu, Maroko te „ESD conference“ organizira 02 i 03. lipnja 2022. godine na Sveučilištu Sjever, u Sveučilišnom centru  Varaždin 83. Međunarodnu znanstvenu konferenciju ekonomskog i socijalnog razvoja „Zeleni marketing" (83rd International Scientific Conference on Economic and Social Development - "Green marketing")

• Globalizacija i izazovi suvremenog svijeta
  • Poduzeće u turbulentnom okruženju
  • Poduzetništvo između kreativnosti i birokracije