Predstavljanje knjige "Digitalna transformacija - novi pristupi i izazovi u obrazovanju"

"Digitalna transformacija - novi pristupi i izazovi u obrazovanju" naziv je knjige koju potpisuju professor emeritus Jadranka Lasić-Lazić sa Sveučilišta Sjever,  doc. dr. sc. Marko Odak, prodekan za nastavu Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru te dr.sc. Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja SRCE-a za obrazovanje i podršku korisnicima.

Predstavljanje knjige održat će se uz strogo poštivanje epidemioloških mjera te ograničen i unaprijed predviđen broj sudionika u auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14 u petak, 21. siječnja 2022. godine.

O knjizi će govoriti prof.dr.sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu, prof.dr.sc. Marin Milković, rektor Sveučilišta Sjever, prof.dr.sc. Nikola Mrvac, dekan Grafičkog fakulteta i predsjednik Povjerenstva za e-učenje i internetske servise Sveučilišta u Zagrebu te izv.prof.dr.sc. Vlado Tropša, prorektor za nastavu i studentska pitanja Sveučilišta Sjever.

Izdavač knjige je Sveučilište Sjever.