SVETA MISA („Veni Sancte Spiritus“) uz početak školske i akademske godine 2021./2022.

Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije i studentski kapelan pozivaju na SVETU MISU („Veni Sancte Spiritus“) uz početak školske i akademske 2021./2022. godine. Sveta Misa „Zaziva Duha Svetoga“ koju će predvoditi varaždinski biskup, mons. Bože Radoš, u koncelebraciji sa studentskim kapelanom vlč. dr. sc. Hrvojem Damišom i s Povjerenikom za mlade Varaždinske biskupije vlč. Tihomirom Kosecom bit će u nedjelju, 17. listopada 2021., u Varaždinskoj katedrali u 18 sati.

Također, Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije poziva sve na prigodni domjenak i druženju s ocem biskupom u novim prostorima za okupljanje mladih i studenata na adresi Zagrebačka 3, Varaždin.

Prilozi