73. Međunarodna znanstvena konferencija ekonomskog i socijalnog razvoja na Sveučilištu u Dubrovniku

Sveučilište Sjever, kao suorganizator, u suradnji s Fakultetom za menadžment Sveučilišta u Varšavi, Pravnim, ekonomskim i društvenim fakultetom Mohammed V u Rabatu i Sveučilištem u Dubrovniku organizira 73. Međunarodnu znanstvenu konferenciju ekonomskog i socijalnog razvoja (ESD) „Održivi turizam u postpandemijskom svijetu“. Konferencija će se održati 21.i 22. listopada 2021. u prostorijama studentskog centra u Dubrovniku.

Ova značajna konferencija održava se s ciljem razmjene znanja i iskustava među stručnjacima zainteresiranima za globalizaciju, suvremenu ekonomiju, međunarodna tržišta kapitala, poduzetništvo, suvremena poduzeća itd.

Glavna tematska područja znanstvenog dijela konferencije su:

• Globalizacija i izazovi suvremenog svijeta
  • Poduzeće u turbulentnom okruženju
  • Poduzetništvo između kreativnosti i birokracije

Više informacija na : https://www.esd-conference.com/conference/77