Odjel za fizioterapiju ugostio predstavnike Užgorskog nacionalnog sveučilišta u Ukrajini

Na inicijativu  Odjela za graditeljstvo Sveučilišta Sjever, u srijedu 7. srpnja, 2021. Odjel za fizioterapiju je ugostio predstavnike Užgorskog nacionalnog sveučilišta u Ukrajini  (Uzhhorod National University);  dekana Fakulteta za  ekonomiju prof. Vitaly Serzhanov DSC, prodekana  Fakulteta za ekonomiju assoc.prof. Volodymir Andrishin PhD te full prof. Iryna Shtuler DSc.

Gosti su imali priliku razgovarati s pročelnikom Odjela za fizioterapiju prof.dr.sc. Goranom Kozinom te pogledati laboratorije u kojima studenti fizioterapije odrađuju pretklinčku vježbovnu nastavu. Posjet je ostvaren u sklopu Erasmus+ KA107 projekta.