Sveučilištu Sjever dodijeljena Erasmus povelja za novo programsko razdoblje 2021-2027

Sveučilištu Sjever dodijeljena je nova Erasmus povelja za visoko obrazovanje (Erasmus Charter for Higher Education 2021-2027) za novo programsko razdoblje od 2021. do 2027. godine.

Erasmus povelja, koja je preduvjet za sudjelovanje u novom programskom razdoblju, predstavlja okvir za kvalitetnu provedbu svih Erasmus aktivnosti.

U novom Erasmus programskom razdoblju Sveučilište Sjever će nastaviti primjenjivati već usvojene dobre prakse, sudjelovati u projektu Erasmus bez papira i prihvatiti smjernice za što bolju prilagodbu digitalizaciji i održivosti.

U središtu novog programskog razdoblja su procesi digitalizacije, zaštita okoliša i inkluzivnost.

Sveučilište Sjever aktivno provodi međunarodne projekte s ciljem internacionalizacije, poticanja mobilnosti studenata i (ne)nastavnog osoblja i razmjene znanja i iskustva na svim studijskim razinama.

Prilozi