Studenti studija Graditeljstvo osvojili drugo mjesto na studentskom natjecanju SUPEUS CASE STUDY 2020

Studenti preddiplomskog i diplomskog studija Graditeljstva Sveučilišta Sjever, Petra Bigor (voditeljica ekipe), Klaudija Belavić i Luka Jantolek, okupljeni u ekipu pod imenom LPK United, a koju je okupio doc.dr.sc. Bojan Đurin s Odjela za graditeljstvo, osvojila je drugo mjesto na studentskom natjecanju SUPEUS CASE STUDY 2020 u kategoriji/radionici Arhitektura/Građevinarstvo. U iznimno jakoj konkurenciji studenata iz cijele Hrvatske, tijekom perioda od 18. do 23. prosinca 2020. studenti su rješavali zadane konkretne inženjerske probleme.

Uz stečeno iskustvo, nova poznanstva i reference, studenti su osvojili ulaznice za Escape Room u Varaždinu.

Čestitke našim studentima na ovom uspjehu!

*Fotografija je simbolična