CEEPUS mobilnost studentica Poduzetništva i EU fondova

Tijekom mjeseca srpnja studentice Poslijediplomskog specijalističkog studija Poduzetništvo i EU fondovi Lea Kuštelega i Paula Špoljarić boravile su u sklopu CEEPUS programa mobilnosti na FH Burgenland Eisenstadt u Austriji.

"Vrijeme provedeno u Austriji na FH Burgenlad iskoristile smo za provedbu istraživanja i pisanje završnih poslijediplomskih radova koristeći knjižnicu bogatu literaturom i dostupne baze podataka.

U slobodno vrijeme smo razgledavale kulturne znamenitosti Eisenstadta i Beča.

Ovo iskustvo puno nam je pomoglo u pronalasku kvalitetne literature i istraživanju u svrhu pisanja završnog rada. Posebno želimo zahvaliti prorektorici za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Anici Hunjet na mogučnosti da realiziramo mobilnost i Univ.-Prof.in Dr.in Dr.in h. c. Ireni Zavrl,Ph.D. na srdačnoj dobrodošlici i pomoći." Lea i Paula