Nova doktorica znanosti na Sveučilištu Sjever

Vesna Sesar, predavačica na Sveučilištu Sjever, obranila je doktorsku disertaciju 23. listopada 2020. pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Anice Hunjet, s pohvalom summa cum laude, pod naslovom “The Influence of Continuous Improvement System on Company’s Business Performance in Croatian Companies with Certified Management System” na združenom doktorskom studiju “International Joint Cross-Border PhD Programme in International Economic Relations and Management” Sveučilišta Sjever i University Burgenland of Applied Sciences Burgenland (UAS), Eisenstadt, Austrija.

"Ovo je već treća obranjena disertacija na Sveučilištu Sjever u okviru poslijediplomskog međunarodnog (združenog) doktorskog sveučilišnog studija "International Joint Cross-Border PhD Programme in International Economic Relations and Management" kojeg zajednički izvode Sveučilište Sjever u suradnji s partnerom Veleučilištem Burgenland, Eisenstadt, Austria te Sveučilištem u Puli, Bratislavi i Sopronu. Izuzetno smo ponosni na naše doktorande koji su na ovom studiju stekli titulu doktora znanosti i želimo im puno uspjeha u njihovom daljnjem znanstvenom radu."; istaknula je prorektorica za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju, izv.prof.dr.sc. Anica Hunjet.

Obranom doktorata Vesna Sesar stekla je akademski stupanj doktora znanosti, iz društvenog područja znanosti, polje ekonomija.

Čestitamo kolegici Sesar na ovom izuzetnom postignuću!