Pridružite se interaktivnoj radionici projekta LOW CARB

Pozivamo vas na online radionicu u sklopu projekta LOW CARB, koja će se održati u četvrtak, 25. lipnja 2020., s početkom u 9 sati.

Jedan od partnera projekta LOW-CARB je i Sveučilište Sjever, a cilj projekta je poboljšati planiranje i upravljanje održivom urbanom mobilnošću integrirajući zaleđe i urbana područja u funkcionalna urbana područja i naglašavajući ulogu javnog prijevoza kao potpore održivim i efikasnim sustavima mobilnosti.

U prvom dijelu partneri projekta će predstaviti svoje odabrane mjere i alate akcijskog plana i dobiti ciljane savjete o mogućnostima financiranja i inovativnoj nabavi. Na radionici, Maja Mutavdžija, mag. ing. traff., stručni suradnik na projektu, predstavit će CE SUMP Competence Centre, na kojemu je Sveučilište Sjever aktivno radilo pod vodstvom doc. dr. sc. Predraga Brleka.

Za više informacija i prijavu na radionicu kliknite na sljedeći link: https://www.interreg-central.eu/Content.Node/Exploitation-Workshop-Registration.html