Obavijest studentima o izvođenju nastave na daljinu

Cijenjene studentice i studenti Elektrotehnike,
kao što ste već informirani od strane predmetnih nastavnika i općom obavijesti, sva nastava na Sveučilištu Sjever će se do daljnjega odvijati korištenjem nekog od alata/platformi sustava učenja na daljinu (Merlin i sl.).
Pozivam Vas da redovito provjeravate upute koje ćete dobivati za održavanje nastave iz pojedinih kolegija.
Način i oblik izvođenja nastave će se razlikovati na pojedinom kolegiju. Važno je da budete uključeni i aktivni te da obaveze koje pred Vas stave nastavnici izvršavate na vrijeme.
Obzirom da će se raditi u formi "bezkontaktne" nastave, molim Vas da budete profesionalni i etični kao i kod izvođenja "kontaktne" nastave.

U slučaju bilo kakvih problema koji mogu biti generalni (nejasnoće, nedostaci), vezani za pojedini kolegij (neodržavanje nastave i sl.), ili pak osobne prirode (bolest i dr.), stojim Vam na raspolaganju za pomoć.

Kontakt mail: dvusic@unin.hr

v.d. pročelnik Odjela za elektrotehniku: prof. dr. sc. Damir Vusić