Predstavljanje i humanitarni božićni turnir udruge eStudent na Sveučilištu Sjever

Predstavnici Udruge eStudent će u utorak, 17. prosinca 2019. godine na Sveučilištu Sjever u Sveučilišnom centru Varaždin u UNIN2 u vremenu od 14 do 17 sati održati predstavljanje Udruge i njezinih glavnih aktivnosti kroz podjelu promotivnih materijala te mogućnost osobnog razgovora sa studentima.

Podsjećamo, udruga eStudent krovna je studentska organizacija u Hrvatskoj, a ujedno i najveća i najaktivnija studentska udruga u Hrvatskoj, okuplja više od 200 aktivnih članova, studenata mnogih sastavnica. Svake se godine organizira preko dvadeset projekata na kojima sudjeluje tisuće studenata iz Hrvatske, ali i cijele regije. Iza svakog projekta, radionice i same Udruge stoje motivirani studenti koji svojim radom poboljšavaju okolinu u kojoj djeluju, no više svakako doznajte sami u utorak.

Dođite i Vi te se upoznajte sa članovima Udruge i time sudjelujte u Humanitarnom božićnom turniru.