Nastavak humanitarne akcije "Plastičnim čepovima do skupih lijekova"

Na Sveučilištu Sjever je početkom 2019. godine započela humanitarna akcija "Plastičnim čepovima do skupih lijekova“  čiji je cilj sufinanciranje nabave skupih lijekova za liječenje članova Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Tom su prilikom u četvrtak, 7. 11. 2019. predane dosad prikupljene količine čepova predsjedniku Udruge, Emilu Viboviću, koji je tom prilikom održao kratko predstavljanje Udruge prvoj godini sestrinstva te predao Zahvalnicu za pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i  limfoma v.d. pročelnici Odjela za sestrinstvo doc. dr. sc Marijani Neuberg.

Sama akcija se nastavlja i dalje te se mole studenti i djelatnici Sveučilišta Sjever da nastave s  prikupljanjem  čepova. Na hodnicima zgrade UNIN2 postavljeni su posebni spremnici jasno označeni plakatima Udruge u koji se mogu odlagati plastični čepovi (od vode, sokova, jogurta, omekšivača, paste za zube, ulja i slično, uz uvjet da su čepovi čisti).