Izvanredni (jesenski) ispitni rok

Izvanredni ispitni rok održat će se u tjednima 4.–7.12.2019. ili 9.–14.12.2019.

Studenti preddiplomskih studija ima pravo prijaviti i izaći na samo jedan ispit (ispit iz jednog kolegija).

Studenti diplomskih studija imaju pravo prijaviti i izaći na jedan redoviti/izborni kolegij, odnosno mogu prijaviti ispit iz više razlikovnih kolegija.

Ispitni rokovi razlikovnih kolegija biti će definirani u „studomatu“ sa 28.11.2019. i studenti ih imaju obvezu sami prijavljivati.

Predbilježbe za studente/ice za izvanredni (jesenski) ispitni rok za redoviti/izborni kolegij bit će putem mail adrese izvanredni.rok.kc@unin.hr od 20.11.2019. do 26.11.2019. do 08:00 sati. Studenti prijavljuju ispit sa mail adrese unin domene uz navođenje imena i prezimena, punog imena kolegija i naziva studija. Studenti čija će prijava biti nepotpuna i neće biti poslana sa unin domene neće biti uvažena.

Ispiti će se održavati prema rasporedu koji će biti objavljen na web stranicama Sveučilišta Sjever, a najkasnije 2.12.2019. godine.

Sukladno izvršenim prijavama ispita od strane studenata, prijavu studenata na ispitnu listu (studomat) izvršit će studentska služba ukoliko studenti za isti ispunjavaju sve uvjete (nisu izašli na ispit 4 puta u ak. god. 2018./2019. i imali su ovjeren indeks od strane nositelja kolegija što potvrđuje da su izvršili obveze na kolegiju – odnosi se uglavnom na ponovno upisane kolegije.