Poziv na skup Nobel Days

Nobel Days je jedinstveni skup dobitnika Nobelove nagrade koji okuplja čak 4 dobitnika ove prestižne nagrade na Medicinskom fakultetu u Splitu 3., 4. te 24. rujna. Prof. Harald zur Hausen (Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 2008.), prof. Richard Roberts (Nobelova nagrada za fiziologiju ili medicinu 1993.), prof. Joachim Frank (Nobelova nagrada za kemiju 2017.) te prof. Georg Bednorz (Nobelova nagrada za fiziku 1987.) održat će potpuno besplatna i otvorena predavanja javnosti, s posebnim naglaskom na učenike, studente i akademsko osoblje.

Svečano otvorenje održat će se 3. rujna u 18:00 sati, a u 20:00 sati svi prisutni mogu sudjelovati u moderiranoj panel raspravi Nobel Talk, na kojoj će imati priliku iz prve ruke postavljati pitanja nobelovcima te steći vrijedna iskustva i savjete nobelovaca koje zasigurno mogu iskoristiti u budućem radu i karijeri. Više informacija na web stranici www.nobeldays.com.

Prilozi