Prijavite se za volontiranje na Connect Dayu

Dragi studenti,

Pozivamo Vas da se prijavite za volontiranje na "Connect Day-u" koji će se održati u četvrtak, 30. svibnja na Sveučilištu Sjever, Sveučilišnom centru Varaždin, s ciljem povezivanja studenata i poslodavaca te poticanja daljnje suradnje s gospodarstvom.

Što znači biti kompetentan stručnjak za tržište rada? Koje su to vještine koje budući zaposlenici moraju imati? Kako napredovati u obrazovanju i na poslu? Što znači obrazovati se za tržište rada i zanimanja budućnosti bit će glavna tema „Connect Day-a“;  Dana karijera u Sveučilišnom centru Varaždin koji je otvoren za sve sadašnje, bivše ali i buduće studente Sveučilišta Sjever.

Ljubazno Vas molimo da svoje prijave pošaljete na e-mail: nikolina.hojsak@unin.hr najkasnije do utorka, 28. svibnja zbog daljnje organizacije i dogovora.

Hvala Vam unaprijed, veselimo se Vašoj prijavi!

*Napomena: Studenti koji su se prethodno prijavili za radionicu, moći će sudjelovati na istoj.