CEEPUS Freemover mobilnost u Austriji

Izv. prof. dr. sc. Petar Kurečić boravio je krajem travnja i početkom svibnja na Odjelu i Institutu za političke znanosti Fakulteta za društvene i humanističke znanosti Sveučilišta u Innsbrucku, Austrija, a na poziv izv. prof. dr. sc. Martina Senna, pročelnika Odjela. Tijekom posjeta vođeni su razgovori o budućoj ERASMUS+ suradnji te mogućoj prijavi za CEEPUS mrežu. Također su vođeni razgovori i napravljene inicijalne pripreme za buduće prijave na Jean Monnet i Obzor 2020 projekte, u kojima bi partneri bile obje institucije. Obzirom na ranije uspostavljene kontakte s Institutom Lihtenštajn, prof. Kurečić je također posjetio i Institut Lihtenštajn te obavio razgovore o budućoj suradnji na projektnim prijavama. Ovaj boravak bio je u cijelosti financiran sredstvima iz CEEPUS Freemover stipendije.