Poziv na sudjelovanje na Europskoj noći istraživača na Sveučilištu Sjever

Sveučilište Sjever poziva sve zainteresirane da u četvrtak, 11. travnja 2019. godine sudjeluju na „Europskoj noći istraživača“ koja će se održati u sklopu Dana otvorenih vrata s početkom u 12 sati u Sveučilišnom centru u Varaždinu. Naime, Sveučilište Sjever jedan je od partnera na projektu Techno-Past Techno-Future; European Researchers´ Night  ukupne vrijednosti 336.073,50 eura, a koji se provodi u okviru programa HORIZON 2020.

Svi zainteresirani moći će se upoznati sa istraživačima Sveučilišta Sjever, sudjelovati na interaktivnim radionicama i raznim zanimljivim predavanjima, a organiziran je i obilazak laboratorija te sudjelovanje u zabavnim kvizovima uz mogućnost osvajanja vrijednih nagrada.

Vidimo se na Sveučilištu Sjever!