Prijavite se na radionice u sklopu "V-educa 2" projekta na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Varaždin

U sklopu "V-educa 2" projekta, u kojem Sveučilište Sjever sudjeluje kao partner, u Sveučilišnom centru Varaždin održat će se dvije radionice za zainteresirane studente i nastavno osoblje:

1. U srijedu, 19. prosinca 2018. u 9:30 sati, UNIN1-36 održat će se radionica „Pisanje, priprema i provedba EU projekata“ predavačice Maje Balaško Kiš,

2. U petak, 21. prosinca 2018. u 10 sati, UNIN1-36 održat će se radionica  „Financiranje energetskih projekata iz nacionalnih sredstava- kako aplicirati“ predavača Tomislava Šnidaršića

Cilj radionica jest informiranje studenata i profesora o mogućnostima koje se nude na EU i nacionalnoj razini, educirati ih kako aplicirati za sredstva i kako napisati i provesti dobar projekt. Nakon grupnih edukacija slijede i individualne radionice „jedan na jedan“.

Pozivamo studente i nastavno osoblje zainteresirano za navedenu temu da se zbog ograničenog broja mjesta obavezno prijave na e-mail adresu: marina.klaric@unin.hr.