Radovi studenta Filipa Topolovca na natječajnoj izložbi "EDU Policy LAB"

Na nedavno otvorenoj izložbi "EDU Policy LAB", proizašloj iz studentskog natječaja izrade vizualnog identiteta projekta „EDU policy LAB- društveno korisnim učenjem do jednakih obrazovnih prilika", kao reprezentativni plakati izloženi su prijedlozi vizualnog identiteta studenta druge godine diplomskog studija Medijskog dizajna Filipa Topolovca.

Filip se, naime, prijavio na navedeni natječaj s dva rada, od kojih su oba odabrana za izložbu kao reprezentativni plakati.

Navedeni projekt je organiziran od strane Instituta za razvoj obrazovanja s ciljem poticanja razvoja društvene odgovornosti članova akademske zajednice u rješavanju konkretnih društvenih problema.

Otvorenje izložbe održano je 19. studenog, a možete je posjetiti do kraja mjeseca u Galeriji Akademije dramske umjetnosti f8 u Zagrebu.

Čestitke Filipu!