Produljene prijave na preddiplomske studijske programe (preostala izvanredna upisna mjesta) putem studentske službe Sveučilišta Sjever

Pravo podnošenja prijave za upis putem studentske službe Sveučilišta Sjever imaju kandidati koji se prijavljuju za upis na izvanredni studij.  Prijave se primaju od 27. rujna do 4. listopada 2018. u vremenu od 9.00 do 16.00 sati.

Rang-liste za upis na sve navedene studije objavit će se 5. listopada 2018. iza 20:00 sati, na oglasnim pločama i web stranici Sveučilišta Sjever.

Sve informacije u vezi prijava i upisa, linkovi na obrasce Prijava za upis, kao i Odluka o načinu plaćanja školarine za prve godine preddiplomskih studija nalaze se u privitku ove obavijesti.