Druga „International Multidisciplinary Scientific Conference“ na otoku Visu

Pozivamo vas da se prijavite na drugu International Multidisciplinary Scientific Conference koja će se održati na Visu.

Organizatori konferencije Institut društvenih znanosti Ivo Pilar i VERN Sveučilište primijenjenih znanosti u suradnji s Hrvatskom akademijom znanosti i umjetnosti i EMAN (Euro – Mediterranean Academic Network) pozivaju vas da pošaljete svoj sažetak rada do 15. srpnja 2018. i sudjelujete na drugoj International Multidisciplinary Scientific Conference MIC - Vis, 2018 koja će se održati od 19. do 22. rujna 2018. godine na otoku Visu u Hrvatskoj.

Konferencija će okupiti stručnjake iz različitih područja kako bi prezentirali svoje radove i razgovarali o glavnim izazovima s kojima se susreću mediteranski otoci, a održat će se u opuštajućem okruženju na jednom od najljepših hrvatskih otoka.

Razlozi za sudjelovanje na MIC-VIS, 2018 su:

• Raznolik konferencijski program – prezentacije i rasprave, plenarne sjednice, društveni program, gala večera, izložba
  • 18 različitih tema na konferenciji (Umjetnost i literatura, Poslovanje i ekonomija, Kultura i tradicija, Demografija, Povijest, Pomorstvo i biologija, Mediji i komunikacija, Održiv razvoj, Sport, Turizam,…)
  • Više od 100 sudionika iz cijelog svijeta
  • Ugledni predavači
  • Lokacija konferencije – jedan od najljepših Hrvatskih otoka

Više informacija potražite na www.mic-vis.eu, a za dodatne informacije pišite na mail info@mic-vis.eu