Prijava novih preddiplomskih studija dostupna putem sustava postani-student.hr (sustav državne mature)

Novi preddiplomski stručni studijski programi Sveučilišta Sjever Prehrambena tehnologija, Fizioterapija i Mehatronika vidljivi su i dostupni za prijavu putem sustava postani-student.hr  (Nacionalni informacijski sustav prijava na visoka učilišta).

Prijave studijskih programa u ljetnom upisnom roku traju do ponedjeljka, 16. srpnja 2018.

Novi preddiplomski studiji na Sveučilištu Sjever krenut će od ove jeseni, akademske godine 2018./ 2019. (preddiplomski stručni studiji Mehatronike i Fizioterapije u Sveučilišnom centru Varaždin, a preddiplomski stručni studij Prehrambene tehnologije u Koprivnici). Pokretanje navedenih studija odgovor je na realne potrebe gospodarstva ali i šire društvene zajednice.

Osim novih preddiplomskih studija zainteresirani kandidati mogu se putem sustava prijaviti i na ostale preddiplomske studije koji se provode na Sveučilištu Sjever (Sestrinstvo, Elektrotehnika, Multimedija, oblikovanje i primjena, Proizvodno strojarstvo, Graditeljstvo, Tehnička i gospodarska logistika, Novinarstvo, Poslovanje i menadžment i Medijski dizajn).