Obavijest studentima Sveučilišnog centra Koprivnica

Obavještavaju se studenti koji su se prijavili za rekreativne aktivnosti aerobik, teretana, fitnes da je u tijeku formiranje grupa i termina za vježbanje. Zbog trenutne zauzetosti termina za vježbanje na gradskim bazenima i trenutne nemogućnosti uključivanja velikog broja studenata u proces vježbanja, rekreativne aktivnosti aerobik, teretana i fitnessa, isti se odgađaju za mjesec siječanj. Obavijest o terminima će biti objavljeni na web stranicama Saveza, portalu Presedan ,web stranici Sveučilišta Sjever i facebook stranici Saveza Sportskih Udruga Sveučilišta Sjever. (www.facebook.com/savezsportskihudruga/)

Termini korištenja dvorane za nogomet , košarku, badminton ostaju nepromijenjeni UTORAK 20,30-22,00 sati.

Termin korištenja bazena za plivanje i rekreativno plivanje ostaju nepromijenjeni ČETVRTAK 11-13 sati i PETKOM 10-12 sati.