Posjet predstavnika Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije Sveučilištu Sjever

Predstavnici Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije (HKOIG), su u četvrtak, 28. rujna 2021. godine bili u službenom posjetu novoosnovanom Odjelu za geodeziju i geomatiku Sveučilišta Sjever.

Sastanak je održan na poziv pročelnika Odjela geodezije i geomatike Sveučilišta Sjever, doc. dr. sc. Danka Markovinovića, a cilj održanog sastanka bilo je predstavljanja programa i ciljeva novog studijskog programa Geodezije i geomatike na Sveučilištu Sjever predstavnicima HKOIG.

Ovaj sastanak je ujedno i početak pojačane aktivnosti Odjela u promoviranju novog studijskog programa široj stručnoj javnosti u Hrvatskoj.