Sveta Misa zahvalnica uz završetak školske i akademske godine 2020./2021.

Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije poziva na Svetu Misu zahvalnicu – „Te Deum“ uz završetak školske i akademske 2020./2021. godine. Sveta Misa će biti u varaždinskoj katedrali u nedjelju, 20. lipnja 2020. godine u 19,00 sati, a predvodit će je dr. sc. Hrvoje Damiš, studentski kapelan, uz koncelebraciju predstojnika Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije. Pjevanje će na Svetoj Misi predvoditi Zbor mladih Varaždinske biskupije.

Također, Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije poziva sve nastavnike da im se nakon misnog slavlja pridruže u neformalnom druženju uz koncert duhovne glazbe poznatog hrvatskog kantautora Alana Hržice na Jezuitskom trgu trgu (iza katedrale) u 20:30 sati.

Dođite i budite dionik ovog svetog misnog slavlja i prigodnog koncerta!

koncert