Robert Jurišić održao online predavanje na temu 'Međunarodna trgovina i burzovne robe' na Odjelu za ekonomiju

Robert Jurišić održao je vrlo zanimljivo gostujuće online predavanje pod nazivom “Međunarodna trgovina i burzovne robe” u subotu, 20. ožujka 2021. godine na Odjelu za ekonomiju, na kolegiju Međunarodna trgovina, Sveučilišta Sjever.

Robert Jurišić diplomirao je na Ekonomskog fakultetu u Zagrebu, a iza sebe ima bogatu profesionalnu karijeru. Osnivač je i direktor tvrtke S-GRAIN BI d.o.o. iz Zagreba, a prije toga bio je član Uprave u PIK Vinkovci Plus d.o.o., tvrtke sa 550 zaposlenih i ukupnim  godišnjim prometom od oko 130 milijuna eura. Prije toga bio je CEO Agrokor-Trgovine d.o.o.

Nakon predavanja studenti su u produktivnoj raspravi s gostujućim predavačem komentirali aktualnu situaciju na području međunarodne trgovine.