Nastavnici Odjela za strojarstvo na International Conference on Mechanical, Aerospace and Automotive Engineering CMAAE 2020

Nastavnici Odjela za strojarstvo u proteklom su periodu sudjelovali na nekoliko značajnih međunarodnih znanstvenih konferencija.

Jedna od njih je International Conference on Mechanical, Aerospace and Automotive Engineering CMAAE 2020 na kojoj je sudjelovao coc.dr.sc. Matija Bušić, a  koja je održana u Pekingu, Kina u periodu od 14. - 16. 12.2020. Doc.dr.sc. Bušić je predstavljao Sveučilište Sjever i Odjel za strojarstvo s radom "The Influence of Shielding Gas on GTAW Welding of Aluminium Thin Sheets" autora doc.dr.sc. Matije Bušića i izv.prof.dr.sc. Sanje Šolić.

Sudjelovanje na konferenciji financirano je iz projekta "Internacionalizacija diplomskog studija strojarstva na Sveučilištu Sjever."

Prilozi