Nastavnici Odjela za strojarstvo sudjelovali na značajnim međunarodnim konferencijama

Nastavnici  Odjela za strojarstvo predstavljali su Sveučilište Sjever na nekoliko značajnih međunarodnih; svjetskih znanstvenih konferencija.

Izv.prof.dr.sc. Sanja Šolić, pročelnica Odjela za strojarstvo i izv.prof.dr.sc. Vlado Tropša, prorektor za nastavu i studentska pitanja sudjelovali su na IMECE 2020 konferenciji u organizaciji American Society of Mechanical Engineers od 16. - 19. 11. 2020.

Viši predavač Damir Mađerić, dipl.ing. i izv.prof.dr.sc. Sanja Šolić sudjelovali su na 3rd International Conference on Control and Robots (ICCR 2020) konferenciji u Tokiju 26. - 29.12.2020. te predstavljali Sveučilište Sjever.

Prilozi