Doc.dr.sc. Bojan Đurin na međunarodnom događaju ''World Sustainable Development Teach-In Day 2020''

Nastavnik Odjela za graditeljstvo, doc.dr.sc. Bojan Đurin predstavljao je Sveučilište Sjever na ''World Sustainable Development Teach-In Day 2020'', održanom 4. prosinca 2020. godine.

Doc.dr.sc. Đurin predstavio je svoje međunarodno iskustvo u održavanju nastave u izlaganju pod nazivom ''Experience in Teaching the Hydro-technical Courses at University Level: Examples of Croatia, Thailand, Kosovo, Uzbekistan''. Organizatori događaja bile su ugledne međunarodne znanstvene institucije ''European School of Sustainability Science and Research (ESSSR) u sklopu programa Inter-University Sustainable Development Research Programme (IUSDRP) te Hamburg University of Applied Sciences iz Njemačke i Manchester Metropolitan University iz Engleske.