Humanitarna akcija "Plastičnim čepovima do skupih lijekova" uspješno se nastavlja na Sveučilištu Sjever

Humanitarna akcija "Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ čiji je cilj sufinanciranje nabave skupih lijekova za liječenje članova Udruge oboljelih od leukemije i limfoma provodila se tijekom proteklih mjeseci na Sveučilištu Sjever, u Sveučilišnom centru Varaždin.

Bez obzira na provođenje online nastave, studenti i djelatnici Sveučilišta Sjever su u prethodnom razdoblju marljivo prikupljali; posebno prije uvođenja epidemioloških mjera, plastične čepove te ih odlagali u posebne spremnike koji se nalaze u zgradi Sveučilišta; UNIN 2.

Studentice treće godine studija Sestrinstva su, poštujući epidemiološke mjere, prikupljene čepove predale gospodinu Emilu Viboviću, predsjedniku Udruge.

Podsjetimo, ranije je već održana predaja prikupljenih čepova Udruzi, a ni ovo nije kraj - humanitarna akcije nastavlja se u prostorima Sveučilišta!

Hvala svima koji su se odazvali ovoj hvalevrijednoj humanitarnoj akciji.