Gostujuće predavanje Radio Drave na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Koprivnica

Na Sveučilištu Sjever će se u utorak, 10. prosinca 2019. godine u dvorani A109 s početkom u 16:30 sati u sklopu kolegija Marketinške strategije održati gostujuće predavanje Radio Drave sa predavačima:

Jasna Slukić – direktorica i glavna urednica
Helena Hraščanec – stručna suradnica u marketingu
Bojan Horvat – radijski voditelj, glazbeni urednik i urednik zabavnog programa Radio Drave

Radio Drava je medijska kuća iz Koprivnice koja radijskim programom prije svega cilja urbane sredine na području Koprivničko - križevačke ali i okolnih županija. Misija Radio Drave je pravovremeno prenošenje vijesti i informacija, brzina, aktualnost i zanimljivost. Cilj je biti prvi u prezentaciji novosti iz Koprivnice i okolice s područja kulture, gospodarstva i politike, sporta, zabave, svirati najbolju domaću i inozemnu glazbu, biti zabavan, prirodan, objektivan i biti „IN“ u svakom pogledu.