Studenti Odjela MOP na gaming festivalu Reebot Infogamer

Studenti preddiplomskog studija Multimedija, oblikovanje i primjena te diplomskog studija Multimedija posjetili su, u petak, 15. rujna 2019., već dobro poznat gaming festival Reboot InfoGamer na Zagrebačkom Velesajmu. Kroz inicijativu i organizaciju predstavnika studenata Multimedije Dominika Severa i uz pratnju doc. dr. sc. Andrije Bernika, studenti su dobili priliku informirati se o novim tehnologijama u području računalnih videoigara, a neki su na susjednim paviljonima stigli posjetiti i međunarodni sajam knjiga Interliber.

Zbog velikog interesa, predviđeni broj "multimedijaša" od tridesetak se u samo jednom danu popeo na 52 što je još jednom potvrdilo složnost i angažiranost budućih nositelja titula ove struke.

Fotografije: Dominik Sever