Održana foto radionica u organizaciji Odjela multimedija

U organizaciji Odjela multimedija na Sveučilištu Sjever u Varaždin, u sklopu kolegija Fotografija održana je foto radionica u suradnji sa Canon Hrvatska i njihovim partnerom Kodak Centar d.o.o. (Anigota.hr).

Na radionici su predstavljeni najnoviji mirrorless fotoaparati Canon EOS RP - mali, lagani i intuitivni fotoaparat bez zrcala i sa senzorom punog kadra za vrhunsku kreativnost dok ste u pokretu te novi RF objektivi za novo doba koji pružaju veću kvalitetu i brzinu uz radne značajke optimizirane za fotoaparate EOS R.  Radionicu su vodili Ivan Topolovec (Kodak Centar) i Boštjan Brcar (Canon Adria) te kroz kratko predavanje i mogućnost isprobavanja različitih fotoaparata i objektiva omogućili su studentima Sveučilišta Sjever uvid u ponašanje Canon EOS fotoaparata u rukama entuzijasta i otkrili kako upotrebljavati prednosti senzora punog kadra s različitim objektivima za snimanje detaljnih i dubokih fotografija.