"Logistika – interdisciplinarna znanost i zanimanje budućnosti" - najava panel diskusije i radionice

Odjel za logistiku i održivu mobilnost Sveučilišta Sjever organizira panel diskusiju/radionicu s temom LOGISTIKA – interdisciplinarna znanost i zanimanje budućnosti. Radionica će se održati u petak 08. veljače 2019. na lokaciji Sveučilišnog centra u Koprivnica (Kampus,  Trg dr. Žarka Dolinara 1, 48 000 Koprivnica) u 11 sati (predviđeno trajanje je 3 sata).

Uvodno predavanje održat će uvaženi dr. sc. Ratko Zelenika, profesor emeritus koji dugi niz godina proučava područje logistike, publicirao je niz radova i knjiga iz tog područja i smatra se jednim od naših najznačajnijih znanstvenika i mislilaca u području logistike.

Cilj radionice je da se kroz akademsku diskusiju, snagom  argumenata i dosadašnjih znanstvenih spoznaja locira mjesto, uloga i značaj logistike kao pretpostavka  za postavljanje platforme u funkciji smjernica razvoja Odjela logistike i održive mobilnosti kao i svih postojećih i budućih studijskih programa koji se izvode ili se planiraju izvoditi na Odjelu.