Natječaj za stipendiju - Europski Forum Alpbach

Europski Forum Alpbach (EFA) austrijska je multidisciplinarna konferencija koja svake godine okuplja više od 5.000 sudionika iz cijelog svijeta, preko 900 govornika i predavača te više od 700 stipendista iz preko 70 zemalja.

Konferencija se svake godine održava sredinom kolovoza u pitoresknom alpskom mjestašcu Alpbach (Austrija) i okuplja studente, profesore, stručnjake, znanstvenike, gospodarstvenike, umjetnike te političare iz cijelog svijeta. Na Forumu se održavaju seminari aktualne tematike vođene od strane dokazanih svjetskih i europskih stručnjaka te simpoziji iz više od 7 različitih područja. Osim toga, moguće je sudjelovati na nekoliko ljetnih škola (područje zdravstva, ekonomije i prava). Ove godine sudionicima nudi 20 seminara, 7 simpozija, 3 ljetne škole te brojne stručne i kulturne aktivnosti.

Studenti imaju mogućnost sudjelovanja na svim navedenim eventima na kojima sveukupno sudjeluje više od 5000 ljudi, a za 700 njih su osigurane potpune stipendije.

Što pokriva stipendija? Troškove sudjelovanja, smještaj (bed & breakfast), džeparac od 17,00 EUR/dan.

Rok prijave: 30.03.2018.

Požuri i doživi međunarodno iskustvo!

Prilozi