Poziv na radionicu

U sklopu projekta „Povećanje pristupa elektroničkim izvorima znanstvenih i stručnih informacija – e-izvori“ koji se financira sredstvima iz Europskog socijalnog fonda - Nacionalna i sveučilišna knjižnica pokrenula je edukaciju studenata diplomskih i poslijediplomskih studija, asistenata i viših asistenata, znanstvenog i nastavnog osoblja u zvanjima.

Ove radionice su od izuzetnog značaja, budući da imaju za cilj povećanje korištenja elektroničkih izvora dostupnih našoj akademskoj zajednici.

Sveučilište Sjever, Sveučilišni centar Koprivnica među prvima je u RH gdje će se održati edukacija.
Radionice traju 90 minuta.Detaljnije o radionicama nalazi se u privitku.
Možete odabrati jedan od dva termina: prvi od 11,00 -13,00 ; drugi 14,00 -16,00. Odabrani termin javite na amandic@unin.hr do četvrtka, 9. studenoga 2017.

Prilozi