Sveučilište Sjever obilježilo Tjedan cjeloživotnog učenja

U  subotu, 14.listopada 2017. godine na Sveučilištu Sjever održano je predavanje u sklopu Tjedna cjeloživotnog učenja u organizaciji Sveučilišne knjižnice i Ureda za razvoj karijera, potporu studentima i cjeloživotno učenje. Predavanje na temu Osobni marketing: postavljanje strategije za brand „JA“ održala je mr. sc. Martina Ferenčić, direktorica marketinga u Poslovnom programu Podravka hrana.

Tijekom predavanja svi zainteresirani dobili su odgovore na pitanja kako graditi  imidž pojedinca, kako kreirati  vlastite ciljeve za razvoj profesionalne karijere te kako skupiti relevantna iskustva.

Ovogodišnji  11. Tjedan cjeloživotnog učenja započeo je  2. listopada, svečanim otvorenjem u Pučkom otvorenom učilištu Koprivnica.