Savez sportskih udruga Sveučilišta Sjever u službenom posjetu Hrvatskom akademskom sportskom savezu

Predsjednik Saveza sportskih udruga Sveučilišta Sjever, Nedeljko Pavlec, prof., u listopadu je posjetio Hrvatski akademski sportski savez te s glavnim tajnikom, Davorom Habljakom i sportskim direktorom, Ronaldom Štrumbergerom usuglasio stajališta oko projekta koji će se realizirati u suradnji s HASS-om.
Savez sportskih udruga Sveučilište Sjever jedan je od najaktivnijih članova pa se i u narednoj sezoni pripremaju projekti koji uključuju:

1. Biciklijada: "Bicikl prijatelj studenata",

2. Organizacija kvalifikacija i poluzavršnica UniSport natjecanja,

3. Nastup ekipa Sveučilišta Sjever na Europskim sveučilišnim igrama u Coimbri 2018. godine.

Uz projekte, raspravljalo se i o radu i razvoju studentskoga sporta u gradu Varaždinu te na Sveučilištu Sjever, a vezano uz okvire izrade nacionalne strategije studentskoga sporta u Republici Hrvatskoj.