Produljen rok za dostavu sažetaka za konferenciju “International Conference on Sustainable Transport” - SuTra 2024

Odjel za logistiku i održivu mobilnost Sveučilišta Sjever u suradnji s Pomorskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci organizator je drugog izdanja  “International Conference on Sustainable Transport” - SuTra 2024 koja će se održati od 26. do 28. rujna 2024. godine u Termama Sveti Martin.

Konferencija je usmjerena na multidisciplinarna istraživanja, razvoj i operativna iskustva s ciljem rasprave o optimalnim znanstvenim i inženjerskim rješenjima za smanjenje negativnog utjecaja prometnog sustava na okoliš.

Cilj je okupiti akademsku i poslovnu zajednicu kao i administraciju i sve ključne dionike u osiguravanju održivosti prijevoza i šire.

Ove godine pripremljene su različite aktivnosti tijekom konferencije, od specijalističkih i studentskih sesija, profesionalnih panel sekcija do predavanja eminentnih stručnjaka iz struke.

Rok za dostavu sažetaka produljen je do 15. lipnja dok je rok za prijavu 15. rujna 2024. godine.

Više informacija potražite na linku i priloženom trećem pozivu.