Ne propustite Dane otvorenih vrata na Sveučilištu Sjever

Dani otvorenih vrata na Sveučilištu Sjever ove se godine održavaju u sklopu Festivala znanosti koji traje od 23. do 26. travnja 2024. godine.

Dan otvorenih vrata Sveučilišnog centra Varaždin održat će se u utorak, 23. travnja od 10 do 15 sati.

Dan otvorenih vrata Sveučilišnog centra Koprivnica održat će se u petak, 26. travnja od 10 do 14 sati.

Ne propustite upoznati Sjever, a uz to, imate priliku s nama otkrivati tajnoviti svijet inteligencije na Festivalu znanosti! Program cijelog Festivala je objavljen u prilogu.

Sveučilište Sjever otvara svoja vrata svim zainteresiranim učenicima i budućim studentima te svima koje zanima kako izgleda život na Sjeveru. Na Danima otvorenih vrata posjetitelji imaju priliku upoznati i saznati sve o studijskim programima na Sveučilištu Sjever, razgovarati sa studentima i iz prve ruke čuti njihova iskustva, upoznati profesore, ali i suvremeno opremljene kabinete i laboratorije gdje studenti stječu svoja praktična znanja i iskustva.

Uz Dane otvorenih vrata, svi znatiželjni imaju priliku istražiti tajanstveni svijet inteligencije kroz različite radionice i predavanja u sklopu Festivala znanosti.

Program Festivala znanosti pogledajte u privitku.
Dobro došli na Sveučilište Sjever!

Prilozi