Žene na Sveučilištu Sjever predstavljaju nevjerojatan doprinos raznolikosti, znanju i inovacijama

Poštovane studentice, profesorice, znanstvenice, djelatnice i suradnice Sveučilišta Sjever, Sretan Međunarodni Dan Žena!

Danas slavimo sva postignuća, snagu i nevjerojatan doprinos žena diljem svijeta.

Na Sveučilištu Sjever, ponosimo se našim iznimnim ženama koje svojim znanjem, talentom i trudom doprinose akademskoj zajednici i širem društvu. Vaša predanost, kreativnost i hrabrost su inspiracija svima nama.

Neka ovaj dan bude podsjetnik na vašu važnost i nevjerojatan utjecaj koji ostvarujete na našem Sveučilištu. Hvala vam na svemu što radite kako biste naše Sveučilište učinile boljim mjestom za sve.

Nastavimo zajedno graditi okruženje koje cijeni raznolikost, pruža podršku i potiče suradnju.

U ime Sveučilišta Sjever, želim vam puno sreće, uspjeha i snage u svim vašim životnim i profesionalnim ambicijama.