Sveučilište Sjever organizator drugog izdanja međunarodne konferencije SuTra 2024

Odjel za logistiku i održivu mobilnost Sveučilišta Sjever u suradnji s Pomorskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci organizator je drugog izdanja  “International Conference on Sustainable Transport” - SuTra 2024 koja će se održati od 26. do 28. rujna 2024. godine u Termama Sveti Martin.

Konferencija je usmjerena na multidisciplinarna istraživanja, razvoj i operativna iskustva s ciljem rasprave o optimalnim znanstvenim i inženjerskim rješenjima za smanjenje negativnog utjecaja prometnog sustava na okoliš.

Cilj nam je okupiti akademsku i poslovnu zajednicu kao i administraciju i sve ključne dionike u osiguravanju održivosti prijevoza i šire.

Ove godine pripremili smo različite aktivnosti tijekom konferencije, od specijalističkih i studentskih sesija, profesionalnih panel sekcija do predavanja eminentnih stručnjaka iz struke.

Rok za dostavu sažetaka je 1. lipnja dok je rok za prijavu 15. rujna 2024. godine.

Više informacija potražite u pozivu.

Prilozi