Proširite znanje, povežite umove, pomaknite granice - prijavite se na Hackathon 2024.

Ako ste student koji voli kodiranje ili matematiku, pripremite se uroniti u dinamično iskustvo hackathona.

Dvije studentske udruge samostalno organiziraju AlgoTrade Hackathon, međunarodno studentsko natjecanje iz programiranja koje će se od 8. do 14. travnja održati u hotelu Zonar u Zagrebu.

AlgoTrade je zajednički projekt Kluba studenata računarstva Fakulteta elektrotehnike i računarstva (X.FER) i Financijskog kluba (FK), čiji je cilj spojiti IT i trgovinu u zanimljive i edukativne izazove. Cilj je okupiti najbolje studente u Europi, pružajući im priliku da unaprijede svoje znanje i napreduju u tom području, a cijeli događaj se sastoji od dva dijela: četiri predavanja i hackathona.

Sudionici (studentske grupe od po 4 sudionika, ukupno do 25 grupa) će imati plaćene sve troškove hrane i smještaja te slobodan pristup svim paralelnim događajima, poput stručnih predavanja i radionica.

Nagradni fond je 10 000 € te će biti raspodijeljen na tri prvoplasirane ekipe (5 000, 3 000 i 2 000 €).

Više informacija potražite na web stranici događaja