Erasmus+ KA107 mobilnost nastavnika Sveučilišta Sjever u Tangeru, Maroko, na Colloque International de l’ENCG-Tanger

Profesori sa Sveučilišta Sjever, prof. dr. sc. Anica Hunjet, prorektorica za znanstveno-umjetnički rad i međunarodnu suradnju, prof. dr. sc. Goran Kozina, prorektor za financije i opće poslove te prof. dr. sc. Dinko Primorac, sudjelovali su u programu mobilnosti ERASMUS+ KA107 tijekom akademske godine 2022./2023. U srpnju 2023. godine, boravili su u Maroku na Colloque International de l’ENCG-Tanger s ciljem podučavanja.

Tijekom svog boravka, održali su nastavu i aktivno sudjelovali na nizu sastanaka. Između ostalih, prisustvovali su sastanku s prorektorom Sveučilišta i dekanom Colloque International de l’ENCG-Tanger. Svrha ovih sastanaka bila je poboljšati organizacijske i komunikacijske vještine te stjecanje sposobnosti potrebnih za obavljanje aktivnosti u okviru njihovih profesionalnih uloga.