Studenti Odjela za Sestrinstvo sudjelovali na šestoj Maturantici u Varaždinu

I ove godine studenti Sveučilišta Sjever Odjela za sestrinstvo , su kroz svoj volonterski rad na Maturantici, pokazali primjer solidarnosti i aktivnog sudjelovanja u zajednici. Njihov angažman kao volontera GDKC-a nije samo doprinos uspješnoj provedbi događaja, već je promovirao važnost humanitarne djelatnosti među mladima i nadamo se potaknu i druge osobe da se uključe u slične aktivnosti.

Kroz svoj volonterski rad na Maturantici, studenti su stekli neprocjenjivo iskustvo. Imali su priliku primijeniti naučeno znanje i vještine iz područja prve pomoći, ali i naučiti o važnosti timskog rada i međusobne podrške.

Zahvaljujući cijelom timu volontera, šesta Maturantika ostat će upamćena kao uspješan događaj.

Studenti Sveučilišta Sjever Odjela za sestrinstvo mogu biti ponosni na svoj doprinos i primjer koji su postavili za druge mlade ljude.

Ovim putem zahvaljujemo se našim dragim studentima!