Erasmus+ iskustvo doc. dr. sc. Damire Keček na University of Applied Sciences Burgenland, Eisenstadt, Austrija

U razdoblju od 4. do 8. listopada 2021. te od 28. studenoga do 2. prosinca 2022. godine u sklopu Erasmus+ odlazne mobilnosti nastavnog osoblja u svrhu podučavanja, doc. dr. sc. Damira Keček boravila je na University of Applied Sciences Burgenland, Eisenstadt, Austrija. Osim predavanja na združenom poslijediplomskom doktorskom sveučilišnom studiju Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment, doc. dr. sc. Damira Keček je sudjelovala i u praćenju prijedloga doktorskih istraživanja (monitoring of research proposal). Ovom Erasmus+ mobilnošću nastavljena je višegodišnja uspješna suradnja između Sveučilišta Sjever i University of Applied Sciences Burgenland, Eisenstadt, Austrija.