Izvješće s CEEPUS mobilnosti u Eisenstadtu, Austrija

Prof. dr. sc. Anica Hunjet i prof.  dr. sc. Goran Kozina u okviru programa mobilnosti CEEPUS u akademskoj godini 2021./2022.  te 2022./2023. tijekom mjeseca svibnja i listopada 2022. godine boravili su u Austriji na University of Applied Sciences Burgenland, Eisenstadt.

U mjesecu svibnju održane su i konferencije za PhD studente te obrane dvaju PhD kandidata.

U svrhu održavanja nastave i mjesecu svibnju i listopadu sudjelovali su u izvođenju nastave na studijskom programu Masterprogram European Studies – Management of EU Projects na kolegiju International Economics.

Sudjelovali su na sastancima vezano za Cooperative Interdisciplinary Cross-Border Doctoral Programme in Educational & Communication Sciences te na intervjuima prijema novih PhD kandidata ovoga studija, na first and second monitoring. Isto tako, sudjelovali su na sastancima International joint cross-border PhD programme in International Economic Relations and Management te na intervjuima prijema novih PhD kandidata.