Gostujuće predavanje doc. dr. Romane Korez Vide na Sveučilištu Sjever u okviru kolegija Upravljanje znanjem na Poslijediplomskom specijalističkom studiju Poduzetništvo i EU fondovi

Na Sveučilištu Sjever će u sklopu kolegija Upravljanje znanjem na Poslijediplomskom specijalističkom studiju Poduzetništvo i EU fondovi, predavanje održati doc. dr. Romana Korez Vide sa Sveučilišta u Mariboru, Slovenija. Predavanje na temu "Knowledge management in global business", će se održati  u petak, 02. prosinca 2022. godine s početkom u 18:00 sati putem sustava Google Meet.

Dr. Romana Korez Vide je prodekanica za međunarodnu suradnju na Sveučilištu u Mariboru,  predstojnica Instituta za međunarodne ekonomsko-poslovne studije te predstojnica kolegija Međunarodno poslovanje.

Poveznica za predavanje : meet.google.com/vbw-sxjp-apw

Prilozi